+420 778 098 744  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Daikin Sky Air

KLIMATIZACE DAIKIN PRO MENŠÍ KOMERČNÍ APLIKACE

Klivent.cz daikin logo

Společnost Daikin je přední světový výrobce zařízení pro vytápění, větrání a klimatizaci, včetně tepelných čerpadel a chladicích řešení. Společnost dodává inovativní řešení klimatizace vnitřních prostor v prémiové kvalitě, která odpovídá měnícím se potřebám našich zákazníků z řad soukromých osob, obchodu a průmyslu.

NAŠE ŘADA PRODUKTŮ PRO KOMERČNÍ A PRŮMYSLOVÉ APLIKACE

Sky Air pro komerční a servisní budovy

Daikin Sky Air nabízí nejucelenější řešení pohodlí a energetické účinnosti pro všechny typy malých komerčních prostor. Dává vám naprostou kontrolu nad vytápěním a chlazením, větráním a vzduchovými clonami.

Optimální řešení

Sky Air plní všechny vaše požadavky od vysoce složitých systémů přes na míru upravená řešení až po základní chlazení a vytápění. Jeho široký sortiment produktů vyhovuje nejpřísnějším specifikacím budov.

Energetická účinnost

Řada produktů Sky Air je optimalizována pro špičkovou celoroční účinnost, pro vytápění, chlazení, větrání a vzduchové clony v provozovnách, restauracích, bankách a malých kancelářích

Všechny produkty Daikin jsou vyráběny s maximální šetrností vůči životnímu prostředí a s nejvyšší energetickou účinností.

Přehled vnitřních jednotek:

cata

Panasonic

toshiba

vortice

  • Prev

Provozní doba

Jsme Vám k dispozici každý den.

Adresa

Neváhejte nás kontaktovat.

Klivent.cz
František Selichar
Březenecká 4473
430 04 Chomutov

Služby zákazníkům

Proč se obrátit na nás